Estetik PRP Tedavi Kiti

Ana Sayfa / Estetik PRP Tedavi Kiti
Estetik PRP Tedavi Kiti

Ameliyatsız Cilt Gençleştirmede En İyi Yöntem: PRP Tedavisi

Yaşlanmış ve hasar görmüş cildin yeniden yapılandırılmasında kullanılan, temelinde hastanın kendi kanından elde edilen büyüme faktörleri açısından zengin bileşenin hastaya enjeksiyonunu içeren PRP yöntemi, modern estetik tıbbında devrim niteliğinde bir yöntemdir.

PRP Hangi Hastalara Uygulanır?

Cilt yenilenmesini gerektiren sarkma, kırışıklık, iz, akne izi gibi şikayetlerin varlığında PRP tedavisi olumlu sonuçlar sunar.  Hem erkek hem kadınlara uygulanır.

En İyi Sonuç Veren PRP Kiti DPG PRP Skin ReCell Serisi ile Artan Etki

PRP işleminin başarısı kullanılan PRP kitinin kalitesi ile paraleldir. DPG PRP Skin ReCell Plus Serisi; Batroksobin + Kalsiyum Klorür takviyeli özel kitleri ile kısa sürede mükemmel tedavi sonuçları sunar. Özellikle leke, skar, cilt tonunda düzensizlik, derin kırışıklık ve sarkma sorunlarında etkin çözümler sunar. Yüz, dekolte ve el üstünün yanı sıra, vücudun diğer bölgelerinde de (karın, kol ve bacaklar gibi) kullanıma uygundur. Akrilat bazlı jel teknolojisi ve özel tüpleri sayesinde 5 dakika içerisinde % 95-96 verimlilik ile trombositlerin yapıları bozulmadan etkin bir şekilde konsantre edilmesine imkan sunar.
DPG PRP Skin ReCell Serisi %2 Hyaluronik Asit takviyeli kitleri sayesinde cilde hücresel rejuvenasyon etkisinin yanı sıra, cildin nem ihtiyacını yüksek oranda karşılar, kollajen sentezini uyararak cildin parlaklığını, canlılığını ve elastikiyetini artırır.
Tek seansta mesofill ve mesoglow etki ile mükemmel sonuçlar sunar.

Yüze DPG PRP Uygulamasının Yararları Nelerdir?

– Kırışıklıkların ve katlantıların azalmasını, cildin pürüzsüz hale gelmesini sağlar.
– Jelin viskoz özelliklerine bağlı olarak ciltteki hasarların giderilmesine, mevcut yara izlerinin (skarların) iyileşmesine yardımcı olur.
– Aktif endojen hidrasyonuna bağlı olarak ciltte yumuşaklık-esneklik artışı sağlar.
– Cilt dokusunda ve tonunda iyileşme, hücre büyümesinin uyarılması sonucu Anti – Aging Etki yaratır.
– Dermisin aktif yoğunlaştırılması sonucu Lifting Etkisi yaratır.
– Ciltte canlılık-parlaklık-dolgunluk ve esneklik artışı sağlar.
– Ciltteki lekelerin, melazmaların giderilmesine yardımcı olur.
– Mesolift – Mesoglow – Mesofill Etkiyi bir arada sunar.
Yüz, boyun, dekolte ve el üstü için uygundur.

Uygulama ile ilgili merak ettikleriniz için sizi arayalım!


Yüze Yapılan PRP İşleminden Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aynı gün sıcak banyo yapılmaması ve güneşten koruyucu kremler kullanılması önemlidir.
PRP uygulaması sonrasında kişi normal hayatına devam edebilir. Kişide iş ve sosyal yaşamı etkileyecek herhangi bir etki oluşmaz. Kullanılan iğnelere bağlı olarak küçük ve geçici morluklar, kızarıklıklar görülebilir. . İşlemden sonra buz kompresi uygulamak bu yan etkiyi hafifletir.

PRP  Estetik Tedavisi Fiyatları 2020

2019 PRP yüz tedavi fiyatları uygulanan kitin kalitesine, kitin içerinde bulunan bir takım destek maddelere, uygulama dozuna ve uygulayan doktora bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu durum PRP yüz tedavisi fiyatları 2020 yılı içinde geçerliliğini koruyacaktır. PRP Yüz tedavisi yaptırırken lütfen uygulama kitini araştırınız; önceliğimiz fiyat olmamalıdır; önceliğimiz sağlığımız, hedefimiz gerçek bir tedavi sonucu almak, iyileşmek olmalıdır.